Z książek można dowiedzieć się naprawdę bardzo dużo. Trzeba przyznać, że chyba najwięcej informacji znaleźć można w encyklopediach, jak również w podręcznikach ze szkoły. Aczkolwiek chyba nikt z wielką przyjemnością nie będzie chwytał takich książek do rąk. Są na szczęście inne książki na rynku, które również niosą ze sobą ogrom informacji. Czasem bardziej oczywistych, a czasem mniej. Warto spojrzeć co takie pozycje literackie mają nam do zaoferowania, ponieważ może się okazać, że często znaleźć tam można wiele istotnych informacji, które mogą nas przyjemnie zaskoczyć lub przyprawić o mały zawrót głowy. Do takich książek należy “Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat” Laury Lynne Jackson.

Wiara w siły nadprzyrodzone

W co wierzymy? Gdyby dzisiaj takie pytanie zadać w tłumie, to moglibyśmy usłyszeć różnego rodzaju opowieści. Ludzie dzisiaj wierzą w najróżniejsze rzeczy, począwszy od Boga, po siły nadprzyrodzone, które niektórym osobom wydają się czymś naprawdę bzdurnym. Dlaczego? Bo czy można jednoznacznie zdefiniować czym są owe siły nadprzyrodzone? Nie. Więc tak naprawdę do końca człowiek nie jest pewny w co wierzy. Skoro jednak ktoś w to wierzy, może coś w tym jest. Po lekturze tej książki może się bowiem okazać, że duża część niedowiarków uzna, że ktoś miał rację. Ta książka nie ma służyć temu, aby ktoś z kogo się śmiał. Treść zawartą w środku należy potraktować jak najbardziej poważnie, aby móc ze spokojem przeanalizować pewne fakty i spostrzeżenia. Laura Lynne Jackson to medium, które doskonale wie, że nic nie znaczące szczegóły są bardzo ważne i cenne.

Małe, ale ważne

Tania Książka – Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat to książka o tym, że należy nauczyć się dostrzegać małe, drobne rzeczy, które mogą oznaczać naprawdę wiele. Czy motyl, który przyleciał do nas może być oznaką czegoś? Czy tablica rejestracyjna, która układa się w znany ciąg liczb i liter może być znakiem od kogoś? Czy to ktoś zmarły chce nawiązać z nami nić porozumienia? To całkiem możliwe. Wystarczy tylko nauczyć się wysyłać pewne “sygnały”. W jaki sposób? Uwaga! Nie trzeba się od razu zrażać, ponieważ do tego nie są potrzebne żadne specjalne predyspozycje parapsychiczne. Nauczmy się formułować pewne prośby, a będziemy wiedzieć jak mamy odczytywać pewne znaki. To nic trudnego. Wystarczy odrobina chęci i motywacji. Naprawdę tylko odrobina, która jest w stanie zdziałać cuda. Ta książka to naprawdę ogromna skarbnica wiedzy. Chociażby z czystej ciekawości, ale warto ja przeczytać.

Zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com