Rzadko kiedy zdarza mi się sięgać po takie typowe książki dla kobiet. Tym razem jednak zrobiłam wyjątek. Laurelin Paige to autorka, którą zawsze z wielką chęcią przeczytam, dlatego w ostatnich dniach skończyłam jej najnowszą powieść pt. “Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2“. Czytałam poprzedni tom z tej serii i byłam nim naprawdę zachwycona, dlatego miałam teraz pewne obawy co do tego, czy i tym razem autorka stanie na wysokości zadania. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się i powieść czytało mi się naprawdę szybko i przyjemnie.

Miłość czy władza? Co jest w życiu ważniejsze

Grzeszne gierki. Seksowny duet. Tom 2 ze sklepu TaniaKsiazka to książka, w której główni bohaterowie sami tworzą różne intrygi, ale także w nie wchodzą. Główną bohaterką powieści jest Elizabeth, która jest córką człowieka sukcesu. Jej ojciec prowadzi poważną i niezwykle dobrze prosperującą firmę. Kobieta jest jedyną osobą, która może odziedziczyć tę firmę, ale nic nie jest takie proste i oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Ojciec stawia jej warunek. Musi ona wziąć najpierw ślub, aby móc przejąć firmę. Na jej drodze pojawia się Weston, który ma wielką ochotę na przejęcie firmy. Oboje decydują się wziąć fikcyjny ślub, aby móc zrealizować swoje plany. Wszystko zaczyna się powoli układać w jedną całość. Uda im się przejąć imperium ojca, ale pewne kwestie zaczynają im przeszkadzać. Ich małżeństwo, które miało być takie fikcyjne, powoli staje się czymś prawdziwym i szczerym. Czy tych dwoje połączy prawdziwe uczucie? Czy ich relacja przetrwa? Czy miłość przeszkodzi im w interesach? Nie chcę zdradzać dalszych szczegółów dotyczących fabuły, dlatego zachęcam każdego do sięgnięcia po powieść i wyrobienia sobie na jej temat własnej opinii.

Idealna powieść na jesień

“Grzeszne gierki” to książka napisana niezwykle ciekawie. Fabuła wykreowana jest naprawdę dokładnie, z dbałością o każdy szczegół. Treść wciąga, a akcja cały czas trzyma w napięciu. Powieść napisana jest prostym i zrozumiałym językiem, nie znajdziemy tu żadnych trudności. Bohaterowie natomiast stworzeni są bardzo dokładnie. Są to postaci barwne, spontaniczne, pełne takich cech, które można spotkać niemal u każdego człowieka, co sprawia, że czyta się tę powieść z przyjemnością. Jest to idealna książka, na coraz to dłuższe, jesienne wieczory. To powieść, którą pochłania się naprawdę szybko. Muszę przyznać, że mi wystarczyły na to tylko dwa wieczory. Jeśli już zacznie się ją czytać, to nie można się oderwać. Polecam każdemu zapoznanie się z twórczością tej autorki.

Kobieta zdjęcie utworzone przez cookie_studio - pl.freepik.com